Reference

Jako realitní makléř se na trhu s nemovitostmi se pohybuji od roku 2013. Od té doby jsem již pomohl spoustě lidí při prodeji nemovitosti nebo při hledání nového domova. Přečtěte si, co o mně říkají moji klienti.

Výborná domluva, vše klaplo na jedničku. Nemusel jsem se o nic starat. Skvělé!!!

Lukáš Slota,

(,)
S panem Tomešem jsme byli maximálně spokojeni. Dělal pro nás nadstandartní služby. Budeme 100% doporučovat RE/MAX reality svým přátelům a známým. Moc děkujeme Filipovi Tomešovi. S pozdravem Lukáš a Lucka.

Lukáš Kopejtko,

(,)

Doporučuji všem , co chtějí v klidu prodat nebo pronajmout nemovitost bez jakéhokoli stresu. ochota, rychlost profesionální jednání. Naprostá spokojenost

Dušan M. Jihlava

Dušan Mojčák,

(,)

děkujeme panu makléři Tomešovi za jeho služby. Vyzdvihli bychom především jeho ochotu a rychlost řešení dotazů, vše pod jeho vedením proběhlo v pořádku. Doporučuji ostatním klientům.

Lukáš Pecha,

(,)

Moc milý, ochotný, solidní realitní makléř. Pomůže, poradí, vyhoví. Člověk na svém místě. Moc doporučuji spolupráci s tímto realitním makléřem.

Lenka Ondrášková,

(,)
Pan Tomeš byl velice vstřícný, aktivně zařizoval řadu věcí souviejících s prodejem za nás , jednal rychle a pružně dobře se s ním komunikovalo. Jednání příjemné. Jechort

Ing. Jechort,

(,)

výborná spolupráce

Michaela Jiráčková,

(,)

Bezproblémová domluva. V budoucnu využiji zas.

Jiří Vojáček,

(,)

Pan Filip Tomeš je velmi příjemný, ochotný, obětavý a vstřícný. Jednání s ním bylo bezproblémové a příjemné. Děkujeme Manželé Ptáčkovi

Manželé Ptáčkovi,

(,)

S panem Tomešem se mi spolupracovala výborně . Kdykoliv jsem potřebovala byl na telefonu a vždy se mi snažil vyjít vstříc. Je to profesionál ve svém oboru. Kéž by všichni byli takový. Takže 100% doporučuji.

Eliška Davidová,

(,)