Reference

Jako realitní makléř se na trhu s nemovitostmi se pohybuji od roku 2013. Od té doby jsem již pomohl spoustě lidí při prodeji nemovitosti nebo při hledání nového domova. Přečtěte si, co o mně říkají moji klienti.

Doporučuji všem , co chtějí v klidu prodat nebo pronajmout nemovitost bez jakéhokoli stresu. ochota, rychlost profesionální jednání. Naprostá spokojenost

Dušan M. Jihlava

Dušan Mojčák,

(,)

děkujeme panu makléři Tomešovi za jeho služby. Vyzdvihli bychom především jeho ochotu a rychlost řešení dotazů, vše pod jeho vedením proběhlo v pořádku. Doporučuji ostatním klientům.

Lukáš Pecha,

(,)

Moc milý, ochotný, solidní realitní makléř. Pomůže, poradí, vyhoví. Člověk na svém místě. Moc doporučuji spolupráci s tímto realitním makléřem.

Lenka Ondrášková,

(,)
Pan Tomeš byl velice vstřícný, aktivně zařizoval řadu věcí souviejících s prodejem za nás , jednal rychle a pružně dobře se s ním komunikovalo. Jednání příjemné. Jechort

Ing. Jechort,

(,)

výborná spolupráce

Michaela Jiráčková,

(,)

Bezproblémová domluva. V budoucnu využiji zas.

Jiří Vojáček,

(,)

Pan Filip Tomeš je velmi příjemný, ochotný, obětavý a vstřícný. Jednání s ním bylo bezproblémové a příjemné. Děkujeme Manželé Ptáčkovi

Manželé Ptáčkovi,

(,)

S panem Tomešem se mi spolupracovala výborně . Kdykoliv jsem potřebovala byl na telefonu a vždy se mi snažil vyjít vstříc. Je to profesionál ve svém oboru. Kéž by všichni byli takový. Takže 100% doporučuji.

Eliška Davidová,

(,)

Oceňuji především rychlost a spolehlivost. Pan Tomeš nám dokázal za velmi krátkou dobu sehnat velmi slušné nájemníky a i z tohoto důvodu s ním budeme nadále spolupracovat. Velice si Vážíme i toho, že pan Tomeš je nekuřák. Jsme celá rodina nekuřáci a zároveň sháníme do bytů lidi, kteří také nekouří. Děkujeme Vám.

Spokojený klient,

(,)

S panem Filipem Tomešem jsem v rámci prodeje nemovitosti byla velmi spokojená. Vždy mě o všem včas informoval a díky němu proběhl prodej ve velmi krátkém časovém období ke spokojenosti obou stran. Zcela určitě ho doporučím dalším potencionálním klientům.

Mgr. Zuzana Tichá,

(,)