Chci koupit

Koupě domu Vysočina

Hledáte nový domov nebo byste si rádi koupili nemovitost vhodnou k rekreaci na Vysočině? Přání každého klienta se velmi liší, většinou se ale jedná o poptávku po rodinném domu, bytu nebo stavebním pozemku. Nezřídka se však objeví i zájemce o koupi chaty, garáže či komerčních prostor.

Ať už je vaše přání jakékoli, velmi rád si ho vyslechnu. Na společné schůzce vaši poptávku zaznamenám do našeho systému RE/MAX. Tento systém pak bude automaticky párovat vaši poptávku s nejnovějšími nabídkami nemovitostí. Když systém najde shodu, odešle vám automaticky upozornění na e-mail. Budete tak jedni z prvních, kdo tuto nabídku uvidí. Pak už stačí jen zavolat/napsat a domluvit si osobní prohlídku vybrané nemovitosti s majitelem nebo se zastupujícím makléřem. Nejen že vaši poptávku zadám do systému, ale do hledání vaší vysněné nemovitosti zapojím také své kolegy. Světově známá a nadnárodní realitní společnost RE/MAX, pod kterou působím, totiž disponuje rozsáhlou sítí realitních makléřů. Díky spolupráci se mnou se tak dostanete jako první i k tzv. podpultovým nemovitostem, které ještě nebyly oficiálně nabídnuty k prodeji.

Pokud se rozhodnete nemovitost koupit, odborně zhodnotím její stav a vyjednám pro vás ty nejlepší kupní podmínky. V neposlední řadě tuto nemovitost také prověřím na příslušném katastrálním úřadě. V případě zájmu zajistím výhodné podmínky financování hypotečním úvěrem.

Prohlédněte si také moji aktuální nabídku nemovitostí v Jihlavě, nebo v okresech Havlíčkův Brod a Pelhřimov.

Nemovitost jako investice

Investování do nemovitostí je v dnešní době velmi populárním a stále rostoucím trendem. Jako profesionální odhadce nemovitostí jsem u konkrétní nemovitosti schopný zhodnotit její stav a poskytnout klientovi objektivní zpětnou vazbu a doporučení. Investice do nemovitosti spočívá nejen v uchování hodnoty peněz, ale přináší v průběhu let také zisk z pronájmu. Poradím vám jak určit vhodnou výši nájmu a najdu bezproblémové a spolehlivé nájemníky.