Chci prodat

Prodej nemovitosti JihlavaProdej nemovitosti je jednou z nejvýznamnějších životních transakcí. Jedná se totiž o obchod, kde můžete hodně získat, nebo naopak ztratit. Proto je vhodné nic nepodcenit a spojit své síly s odborníkem. Pokud byste rádi prodali svoji nemovitost v Jihlavě nebo v Havlíčkově Brodě, Pelhřimově a okolí, budu rád, když se na mne obrátíte. Na Vysočině jsem se totiž narodil a tak tento kraj velmi dobře znám. V realitách se pohybuji již od roku 2013 a působím i jako odhadce nemovitostí. Během své realitní kariéry jsem nasbíral dostatek zkušeností, průběžně se vzdělávám a díky tomu vím, jak prodat nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu.

Prohlédněte si, jaké nemovitosti jsem již v minulosti prodal.

Služby při prodeji nemovitosti

Odhad tržní ceny nemovitosti

Určení správné ceny nemovitosti je při jejím prodeji naprosto klíčové. Pokud se cena určí správně, výrazně to ovlivní rychlost prodeje a předejde se tomu, že se z nemovitosti stane tzv. ležák. Pokud cenu nastavíte příliš nízko, tak logicky přijdete o část možného zisku. Pokud ale cenu nastavíte příliš vysoko, tak o nemovitost nebude zájem. Přestože po čase slevíte na odpovídající cenu, odradíte spoustu zájemců. Proč? Zájemci o koupi uvidí, že se nemovitost snažíte prodat již delší dobu a budou předpokládat, že s ní není něco v pořádku. Spolu této situaci můžeme předejít. Působím jako profesionální odhadce nemovitostí a v cenách nemovitostí na Vysočině se opravdu vyznám. Pokud se mnou budete nemovitost i prodávat, tak vám vypracuji odhad nemovitosti zdarma.

Homestaging

Před samotným nafocením a prohlídkami nemovitosti je velmi důležité, aby působila útulně a příjemně. Z tohoto důvodu se v praxi využívá tzv. homestaging, který spočívá v naaranžování interiéru (rozmístění nábytku, přidání barevně ladících doplňků). Zároveň je důležité také odosobnění nemovitosti,  kdy v bytě či domě nejsou vidět osobní věci prodávajícího. Kupující se díky tomu necítí jako na návštěvě, a dokáže si lépe představit, že by v takové nemovitosti bydlel.

Profesionální fotograf

Profesionální fotografie jsou základem každé kvalitní prezentace nemovitosti. Pokud je nemovitost dobře nafocena, zvyšuje to její atraktivitu pro kupující. Kvalitní fotografie pak výrazně ovlivní rychlost prodeje a cenu nemovitosti.

Marketing

Navrhnu vám kompletní marketingovou strategii a zajistím, aby vaši nemovitost vidělo co nejvíce potenciálních zájemců. Na nemovitost vyvěsím prodejní poutače a vložím ji do realitního systému RE/MAX, kde se automaticky spáruje s aktuálními poptávkami. Postarám se také o její uveřejnění na internetových portálech společnosti RE/MAX, mých i jiných webových stránkách, sociálních sítích a na spřízněných realitních serverech.

Půdorysy

Nedílnou součástí každé prezentace nemovitosti jsou půdorysy, které nejlépe vypovídají o dispozičním řešení nemovitosti. Díky půdorysům se zvedne celkový dojem z nemovitosti a tím i potenciál rychlého prodeje.

Právní servis

Pro své klienty zajišťuji profesionální právní servis a poradenství.