Prodej rodinného domu v Jihlavě ulice Mošnova

Nabízel jsem k prodeji atypicky řešený rodinný dům, který se skládá ze třech samostatných budov. Dům se nachází v nejžádanější lokalitě v Jihlavě Na Slunci, odkud je to cca 3 minuty chůze do centra města.

Hlavní budova se skládá ze dvou pater, v prvním patře (přízemí) je umístěna prostorná chodba, velký obývací pokoj s kuchyní, prosklenou zimní zahradou, kamny a vstupem na dvorek, kde se nachází velký kamenný krb s udírnou, ložnice a koupelna s WC. O poschodí výše je prostorný samostatný pokoj, galerie a šatna.

Apartmán se skládá z chodby, obývacího pokoje s kuchyní, ložnice a koupelny s vířivou vanou a WC.

Komerční budova je velkoryse architektonicky moderně pojatá, samostatná prosklená stavba, uprostřed stavby jsou umístěny 2xWC (1x pro invalidy), sprchy, výlevna. Dvě velké místnosti a dvě menší místnosti. Budovy lze využít jako ordinace, salón, kanceláře atd.

Každá budova má samostatné měření na plyn, elektřinu a vodu. Každý prostor lze i zvlášť pronajímat. Původní majitelka bydlela v hlavní části domu a apartmá s komerčním prostorem pronajímala. Apartmán cca za 8.000,-Kč a komerční prostor cca za 15.000,-Kč. Tím naše realitní kancelář naznačuje, že v tomto luxusním rodinném domě, lze bydlet a zároveň vydělávat.

Náročný klient může využít velkého domu pro svoji potřebu jednoduchým probouráním všech objektů. Popřípadě v komerčním objektu umístit krytý bazén.

Okolo domu je v těsné blízkosti školka (cca 1 minuta chůze), škola (cca 4 minuty chůze), zdravotní středisko (cca 3 minuty chůze), supermarket (cca 3 minuty chůze).

Rodinný dům v JihlavěRodinný dům v JihlavěRodinný dům v Jihlavě