Prodej chaty / chalupy 450 m², Volfířov

Na pomezí Vysočiny a Jihočeského kraje se nachází osada zvaná Lipová, ve které leží chalupa, kterou jsem prodal. Tato osada patří k obci Volfířov, která je vzdálená cca 3 km. V nejbližší vzdálenosti najdeme také obec Dačice (cca 6km).

Jak již lokalita napovídá, jedná se o velmi klidné místo, kde Vás nebude nic a nikdo rušit. Celkem je zde evidováno devět adres. 

A co všechno v sobě tato nemovitosti ukrývá? Najdeme zde celkem tři obytné budovy, velkou stodolu, dílnu, nádvoří, pergolu, dvě předzahrádky a samostatný pozemek za domem o celkové výměře 2 592 m2.

V hlavní budově (cca 93m2) se nachází chodba, kuchyň, koupelna (sprchový kout i vana), samostatné WC, obývací pokoj s krbem a dva další pokoje, které jsou momentálně využívané jako ložnice. Nad celým objektem se nachází prostorná půda. Na opačné straně (dole pod budovou) je částečné podsklepení.

V protější budově (cca 77m2), která je přizemní, se nachází vstupní chodba, kuchyň s jídelním koutem , koupelna s WC a 2 samostatné pokoje využívané momentálně jako obývací pokoj a ložnice. Na tento objekt navazuje ještě přístřešek (cca 30m2), kde nalezneme ještě jednu místnost k využití.

Poslední z obytných budov se nachází v zadní části dvora, kde najdeme v přízemí chodbu, WC a 1 pokoj, který je využívaný jako ložnice. V prvním nadzemním podlaží se nachází ještě dva samostatné pokoje. Tato část navazuje na stodolu.

Do všech obytných objektů je dovedena městská voda. Navíc je zde vlastní studna. Odpad je řešen pomocí septiku. Topit je možné pomocí krbů nebo v případě investice do nového kotle je možné topení i ústřední. Elektřina je v mědi.