Prodej chaty 55 m2 Velké Meziříčí, Fajtův Kopec

Prodal jsem chatu, nacházející se ve Velkým Meziříčím v lokalitě zvané Fajtův kopec. Fajtův kopec je známý především díky 36m vysoké rozhledně ve tvaru šroubovice DNA a Ski areálu s hlavní sjezdovkou v délce 430m a převýšením 85m, disponuje ale i sjezdovkou dětskou a tréninkovou.

 Chata, kterou jsem prodal, se nachází v zahrádkářské kolonii v těsné blízkosti sjezdovky i rozhledny, pyšní se přímou dostupností na dálnici D1, leží 31 km východně od Jihlavy a 52 km západně od Brna (cca 30 minut jízdy). Ve městě je dostupná veškerá občanská vybavenost. 

Chata je dispozičně řešena jako 2+kk. Původní stavba měla 28 m2, ale díky dostavbě má nyní celkovou rozlohu 55 m2 zastavěné plochy. Její užitná plocha činí 71,3 m2. V původní zděné části se v přízemí nachází obývací pokoj s jídelním koutem a kuchyní. V prvním patře pak nalezneme jednu velkou místnost, která slouží zejména ke spaní. Chata má vytápění na tuhá paliva, je zde uložena zásoba dřeva na několik sezon, má vlastní TV anténu. K chatě je přistavěn průchozí přístavek s lednicí, mikrovlnkou, úložnými skříněmi, bojlerem a koupelnou a splachovacím WC, zdrojem pitné vody je obecní vodovod (mimo zimy). Pozemek je rozdělen terasovitě na několik částí, nahoře i dole je ukončen zahradním prostorem se samostatným vchodem na pozemek. V nejnižší části 626m2 velkého pozemku je umístěn skleník s automatickým odvětráváním a rozvodem zavlažování a první zahradní část. V další části pak nacházíme jezírko a pergolu s prostorným venkovním posezením s krbem a udírnou, po schodech nahoru pak vyjdeme do chaty a na terasu. Pozemek je ukončen dalším zahradním prostorem. Chata je podsklepena a disponuje celkem třemi sklepy.